Naše aktivity

Veľtrh Študenti - Podniky - Univerzity 2019

 

Slovensko-francúzsky univerzitný inštitút a Francúzsky inštitút na Slovensku v spolupráci s Francúzsko-slovenskou obchodnou komorou organizujú 8. ročník podujatia s názvom Veľtrh Študenti-Podniky-Univerzity. Po niekoľkých ročníkoch, ktoré sa konali v Bratislave, následne v Košiciach, sa tentokrát presúvame na stredné Slovensko do Banskej Bystrice. Veľtrh sa bude konať 4. apríla 2019 v priestoroch Ekonomickej fakulty Univerzity Mateja Bela.

 

Cieľom podujatia je ponúknuť podnikom možnosť predstaviť svoju spoločnosť, pracovné pozície a oblasť pôsobenia univerzitám, gymnazistom, študentom a čerstvým absolventom, ktorí sú pripravení prispieť svojím vkladom k rozvoju podnikov.

 

Podujatie bude zároveň príležitosťou, aby zástupcovia univerzít a firiem spolu diskutovali o existujúcich študijných programoch, o vzájomných potrebách a o možnostiach spolupráce.

 

Program:

10.00 - 10.30 hod. Príchod účastníkov
10.30 - 12.30 hod. Panelová diskusia « Viacjazyčnosť v podnikovej praxi »
12.30 - 14.30 hod. Prehliadka stánkov

 

Témou tohtoročného okrúhleho stola bude potreba znalosti viacerých cudzích jazykov v každodennej praxi podnikov. Diskusia vhodne tematicky doplní naše podujatie a bude prínosom tak pre zúčastnené podniky z hľadiska ich zamestnávania, ako aj pre študentov, ktorým pripomenie nevyhnutnú konkurenčnú výhodu na trhu práce.

 

Prihláška:

Ak ste podnik, univerzita, alebo asociácia…, a chceli by ste sa zúčastniť tohto veľtrhu, prihláste sa prostredníctvom on-line registračného formuláru do 20. marca 2019.

Ak ste gymnazisti alebo študenti, neváhajte sa zúčastniť veľtrhu aj s vaším životopisom. Niektoré podniky majú pre vás pripravené zaujímavé pracovné pozície, ako aj krátkodobé stáže!

 

Prezentácia podujatia pre sponzora

Plagát na stiahnutie

Program na stiahnutie

Organizačné pokyny pre vystavovateľov na stiahnutie

 

 

- DELL
- ING Shared Business Services
- ISK
- Siemens
- Henkel
- LafargeHolcim

- Slavia Production Systems